Podsumowanie Jarmarku 2021.

Utworzono dnia 28.12.2021
Dziękujemy najserdeczniej wszystkim Rodzicom oraz Rodzinom za okazane wsparcie, dzięki któremu był możliwy nasz udział w TEGOROCZNYM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM ????????❣️
Dziękujemy wszystkim Pracownikom Przedszkola oraz Rodzicom za czynne działania w przygotowaniach od wczesnych godzin rannych..., w przewożeniu, a potem przy obsłudze stoiska ❣️❣️❣️
Dziękujemy za każdą złotówkę ???? wydaną na naszym stoisku oraz do puszki Dolinka ????‍♂️???? Dziękujemy za owocne licytacje na naszych aukcjach internetowych!
Cała zebrana suma z licytacji i Jarmarku zostanie przekazana na konto Rady Rodziców Przedszkola i posłuży dla naszych PRZEDSZKOLAKÓW!!!
Czekamy na zaksięgowanie grudnia na koncie Rady- tam też wpłynęło kilka opłat za ozdoby, ale już teraz wiemy, że mamy na razie ... 7.726,38 zł !!!
Dodatkowo chcemy podkreślić, że jesteśmy bardzo dumni z debiutanckiego występu naszych DZIECI podczas Jarmarku, który przyniósł radość, ale też chwile wzruszeń...
JESTEŚMY BARDZO SZCZĘŚLIWI, ŻE MAMY WSPANIAŁYCH LUDZI WOKÓŁ SIEBIE, DZIĘKI KTÓRYM.... NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE !!!
Serdecznie dziękujemy ❤❤❤
Dyrekcja Publicznego Przedszkola w Żmigrodzie "Zielona Dolina" wraz z Prezydium Rady Rodziców oraz załogą Pracowników
p.s. Po Świętach przekonacie się, które grupy zdobędą nagrodę od Rady Rodziców za największy udział w dostarczaniu ozdób i wyrobów na Jarmark... ????????????

Zdjęcia z Jarmarku oraz przygotowań.

Utworzono dnia 28.12.2021, 13:18