Logopedia

GODZINA DOSTĘPNOSCI:

KAŻDY PIATEK: 11:00 - 12:00

PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ

Nazywam się Hanna Pałka ,jestem logopedą w Publicznym Przedszkolu ,,Zielona Dolina''.

Studia, godziny praktyk i wolontariatów, kursy, szkolenia, warsztaty oraz niezliczona ilość pomocy, materiałów, artykułów i książek pozwalają mi się rozwijać a to dopiero początek logopedycznej góry lodowej...

Od zawsze lubiłam pracę z dziećmi, która jest trudna i bardzo wymagająca,ale daje też ogromną satysfakcję.

Dziecko najefektywniej rozwija się przez zabawę i aktywność, kiedy nie do końca zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i z tego, że się uczy. Dlatego na moich zajęciach pojawiają się gry, puzzle, zabawki, kolorowe obrazki i książeczki. Na zajęciach wycinamy, kolorujemy, nawlekamy, przyklejamy, układamy i robimy setki innych czynności bo mowa to coś więcej niż słowa.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 5 wydarzeń w tym miesiącu