Otwieramy Przedszkole

Utworzono dnia 10.06.2020
Drodzy Państwo!
Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom oraz po zebraniu z Państwem, podjęłam decyzję o otwarciu naszego przedszkola od dnia 18 czerwca 2020r.(czwartek)❗️❗️❗️

1. Przedszkole będzie funkcjonowało, stosując wszelkie zasady reżimu sanitarnego. Na stronie internetowej www.zielonadolinazmigrod.przedszkolna.net zostaną zamieszczone procedury bezpieczeństwa, z którymi proszę się zapoznać.

2. Proszę do 14.06.2020 r. o wysłanie na maila: wicedyrektor@zdolina.pl
informacji w jakich godzinach będzie przebywało w przedszkolu Państwa dziecko oraz z ilu posiłków będzie korzystało (śniadania/obiad/podwieczorek)
Na podstawie zebranych od Państwa deklaracji czasu pobytu, określimy czas pracy przedszkola.

3. Jednocześnie proszę, aby rodzice/opiekunowie, którzy przyprowadzają dziecko do przedszkola dostarczyli podpisane oświadczenia, które otrzymaliście Państwo na dzisiejszym zebraniu - będą też do pobrania na stronie.

4. Przedszkole dysponuje określoną liczbą miejsc- na chwilę obecną możemy przyjąć do przedszkola maks.31 dzieci. Mamy na tą chwilę zajętych 14 miejsc, więc możemy jeszcze przyjąć 17 dzieci- decyduje kolejność zgłoszeń.

5. Jeśli jeszcze ktoś z Państwa, kto wcześniej nie zgłaszał, potrzebuje skorzystać z opieki przedszkola, prosimy o zgłoszenie do wychowawców grup.

Najważniejsze dla rodziców procedury znajdują się w załącznikach w tum poście.  Wszystkie procedury stosowane w okresie pandemii znajdują nie na bipie - link z ikoną "bip" znajduje się na stronie głównej przedszkola. http://www.zielonadolinazmigrod.przedszkolna.net/bip

Sylwia Sułek-Balcerzak
Dyrektor Publicznego Przedszkola w Żmigrodzie "Zielona Dolina"

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 5 wydarzeń w tym miesiącu