Jarmark Wielkanocny 17.03.2024

Utworzono dnia 13.03.2024

Drodzy Państwo,

w najbliższą niedzielę odbędzie się Jarmark Wielkanocny.

Z Radą Rodziców naszego Przedszkola ustaliliśmy już grafik i plan działania na ten dzień.

Dziękuję za liczny udział w konkursie na wianek - przekazane na konkurs wianki trafią na licytację na rzecz Rady Rodziców naszego przedszkola oraz będą sprzedawane na Jarmarku.

Zgłosiliście Państwo chęć upieczenia ciast i przygotowania wyrobów garmażeryjnych- w związku z tym proszę o :

• dostarczanie ciast i innych wyrobów w niedzielę do przedszkola w godz. 7.30-8.30

• ciasta proszę przekazać na kartonowym podkładzie, niepokrojone

• krokiety proszę, aby były z karteczką i informacją czym są nadziane, obtoczone w jajku i bułce i niesmażone- zapakujemy je w pojemniki plastikowe, w takiej postaci też są sprzedawane na pozostałych stoiskach i świetnie nadają się tak do zamrożenia

• proszę uprzejmie o punktualne zgłaszanie się Osób, które wykazały chęć pomocy przy przewiezieniu, krojeniu czy obsłudze stoiska - tak, aby nie zabrakło nam rąk do pomocy:)

Nasze stoisko będzie ulokowane w podobnym miejscu, jak podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego- tj. na "ścianie rynku" przy Lewiatanie, Ósemce.

Prosimy i zachęcamy do odwiedzenia stoiska i wsparcia naszych działań. Wszystko robimy dla naszych Przedszkolaków. Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przekazany na konto RR i wesprze m.in. zbliżającego się "Zajączka" czy "Dzień Dziecka".

Nad całością akcji Jarmarkowej czuwa Ewelina Kuźma i Agnieszka Byrska.

Dziękuję Pani Karolinie Kawskiej-Kaźmierczak - przewodniczącej Rady Rodziców Przedszkola za cenne rozmowy, wskazówki i nieodzowną pomoc <3

Dziękujemy za okazaną chęć pomocy Wszystkim Rodzicom i życzymy wszystkim zdrowia i siły do działania w niedzielę:)

Do zobaczenia.

A.Byrska