Utworzono dnia 30.04.2020

Drodzy Rodzice Dzieci Przedszkolnych, z pewnością wszyscy śledzicie Państwo sytuację związaną z rozwojem sytuacji epidemiologicznej Covid-19. Na konferencji z dnia 29.04.2020 r. Pan Premier przekazał informację o możliwości otwarcia przedszkoli od 6 maja 2020r. O otwarciu może zdecydować organ prowadzący ściśle stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia. Na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze aktów prawnych, które by to regulowały.

Informujemy, że zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, rodziców oraz kadry są naszym priorytetem. W związku z tym Dyrektor wspólnie z organem prowadzącym wnikliwie analizuje wytyczne dla przedszkoli pod względem realnych możliwości zapewnienia bezpieczeństwa całej społeczności przedszkolnej. Dopiero po podjęciu ostatecznej decyzji, przekażemy Państwu szczegółowe informacje.

Życzę Państwu i Dzieciom zdrowia

Sylwia Sułek-Balcerzak

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Żmigrodzie „Zielona Dolina”