Zakończenie zerówek 18.06.2019

Utworzono dnia 25.06.2019

W 18.06.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego zerówek z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Był to dzień szczególny- pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycieli. Pod czujnym okiem Pań dzieci przygotowywały prezentację swoich umiejętności, a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Pani dyrektor przedszkola złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach.

Po zakończonym występie, dzieci otrzymały dyplomy, nagrody książkowe oraz upominki.

Był to czas podsumowań, wyrazów uznania, wdzięczności, pochwał... Był to istny „Festiwal miłych gestów i słów”...

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

"Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas.

Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas."

aut.: Monika Czechowska

Zdjęcia z zakończenia zerówek