WNIOSEK RODZICA - 12.04. - 16.04.2021 - COVID-19

Utworzono dnia 26.03.2021

Drodzy Rodzice!

Informuję, że od 29 marca do 18 kwietnia 2021 r. ograniczona zostaje praca stacjonarna przedszkoli. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Propozycje zajęć, będą systematycznie zamieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola w poszczególnych zakładkach danej grupy. Nauczyciele poszczególnych oddziałów, będą także kontaktowali się z Państwem w celu ustalenia dogodnych możliwości pracy z dziećmi. Informuję również, że w naszej placówce prowadzone będą zajęcia stacjonarne dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dla dzieci, których rodzice zatrudnieni są w jednostkach medycznych oraz tych, którzy realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Na wniosek rodzica, który będzie dostępny na stronie internetowej przedszkola, można dokonać zgłoszenia dziecka w celu zapewnienia mu opieki w przedszkolu. Prosimy wnioski kierować drogą mailową na adres: sekretariat@zdolina.pl. W mailu prosimy również o informację, w jakich godzinach dziecko będzie przebywało w przedszkolu. Bardzo prosimy o zapewnienie dzieciom posiłków.

o wszystkim będą Państwo informowani na bieżąco.

Sylwia Sułek-Balcerzak

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Żmigrodzie „Zielona Dolina”

• Załącznik
    Utworzono dnia 09.04.2021, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych