Ważne - deklaracja ws. powrotu dziecka do przedszkola!

Utworzono dnia 02.06.2020

Prosimy Rodziców, którzy wcześniej zadeklarowali chęć powrotu dziecka do przedszkola                          o ponowną deklarację i przemyślaną decyzję. Mamy ograniczoną liczbę miejsc w przedszkolu ze względu na braki kadrowe. Na dzień dzisiejszy moglibyśmy przyjąć 21 dzieci, jeżeli zapadnie decyzja o otwarciu.

Jednocześnie informujemy, że pierwszeństwo mają dzieci, których rodzice pracują w służbie medycznej, służbie mundurowej, pracowników handlu, pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, pracowników przedsiębiorstw związanych z utrzymaniem miasta. Dla tych rodziców, przygotowane zostało oświadczenie w załączniku.

W związku z powyższym prosimy o wypełnienie załączonego oświadczenia, zrobienie skanu lub zdjęcia i odesłanie na mail wychowawcy grupy do dziś (2.06.2020r.) do godz. 20.00.

Wszystkie osoby, które deklarują w dalszym ciągu powrót dzieci w razie otwarcia, prosimy o wypełnienie załączonego oświadczenia z deklaracją powrotu.

Informujemy również, że Rząd w dalszym ciągu daje możliwość wzięcia zasiłku opiekuńczego na dziecko.

• Oświadczenie powrotu.
    Utworzono dnia 02.06.2020, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych
  • Deklaracja dla rodziców
    Utworzono dnia 02.06.2020, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Wypełniają tylko uprzywilejowane grupy zawodowe.