Umowy Rodziców z Przedszkolem - dostarczyć do końca lipca 2020r.

Utworzono dnia 13.07.2020

Drodzy Rodzice wszystkich dzieci, które będą uczęszczały do „Zielonej Doliny” od września…

Proszę dostarczyć do przedszkola umowy!

Proszę uważnie zapoznać się z jej treścią i podpisać w każdym koniecznym miejscu. Datę wpisujemy bieżącą - czyli np. 15 lipca 2020 r.

Umowę można pobrać samodzielnie ze strony lub fb przedszkola i wydrukować lub odebrać z przedszkola - będą znajdowały się w przedsionku przy wejściu.

2 egzemplarze wypełnionej i podpisanej umowy (spięte razem spinaczem lub w koszulce przezroczystej, w kopercie) należy do końca lipca 2020 r. dostarczyć do przedszkola i przy wejściu wrzucić do uszykowanego na ten cel pojemnika z napisem „Tu wrzucić umowy”. We wrześniu 1 egzemplarz podbity przez dyrekcję wróci do rodziców.

• Umowa z przedszkolem
    Utworzono dnia 13.07.2020, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Dla każdego dziecka wypełniamy 2 egzemplarze i oba zanosimy do przedszkola. We wrześniu 1 podpisany przez Dyrekcję egzemplarz wróci do rodziców.