Przyprowadzanie i odbieranie dzieci z naszego przedszkola

Utworzono dnia 01.09.2020

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola

Po obserwacji dzisiejszego dnia i konsultacjach z rodzicami i pracownikami przedszkola, podjęłam decyzję o utworzeniu harmonogramu przyprowadzania dzieci do placówki.

Proszę w miarę swoich możliwości o dostosowanie się do poniższego harmonogramu:

7.30-7.45: Myszki, Motylki, Niedźwiadki, Zajączki

7.45-8.00: Sarenki, Jeżyki, Sówki, Pszczółki

8.00-8.15: Liski, Biedronki, Żabki, Wiewiórki

Wszystkich, którzy potrzebują przyprowadzić dziecko wcześniej, proszę o przyprowadzenie do grup zbiorczych porannych między 6.30-7.30.

Dla nas wszystkich sytuacja jest zupełnie nowa. Dostosowując się do aktualnych przepisów, ulepszamy nasze działania. Wytyczne GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego) oraz MZ (Ministra Zdrowia) i MEN (Ministra Edukacji Narodowej) narzucają nam standardy, których jesteśmy zobligowani przestrzegać. Sytuacja we wszystkich przedszkolach w Polsce jest podobna. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumieją i cierpliwie oczekują na wejście do przedszkola zachowując bezpieczną odległość między sobą. Jesteśmy dużym przedszkolem, do którego uczęszcza 265 przedszkolaków. Dbajmy o siebie i innych, bądźmy wyrozumiali…

Odbieranie dzieci z przedszkola

W celu usprawnienia odbioru dzieci z naszej placówki, prosimy rodziców dzieci, które nie korzystają z obiadu, w miarę możliwości o odbiór dzieci w godz. 12.00 – 12.15 oraz od 12.30 – 12.45 (domofon będzie nieczynny tylko od 12.15 do 12.30, ponieważ rozwożone są posiłki na terenie budynku).

Przypominamy, że o godz. 13.00 wychowawcy grup odprowadzają dzieci, które pozostały w przedszkolu  do sal zbiorczych (wg harmonogramu przy domofonie).

Proszę przy odbiorze dzieci dzwonić domofonem, wejść do szatni i czekać na sprowadzenie swojego przedszkolaka przez pracownika przedszkola.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 5 wydarzeń w tym miesiącu