Konkurs kolęd i pastorałek w przedszkolu - 12.2020 r.

Utworzono dnia 18.12.2020

W dniu 15.12.2020r w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Jego celem było rozwijanie umiejętności wokalnych, pokonywanie stresu przed publicznym wystąpieniem oraz krzewienie tradycji  Bożonarodzeniowych związanych ze śpiewaniem kolęd i pastorałek. Organizatorem konkursu była p. Agnieszka Durbajło i p. Danuta Konieczna. W jury zasiadły panie:   Ewelina Kuźma, Agnieszka Durbajło, Danuta Konieczna, Sylwia Sułek-Balcerzak. W konkursie wzięło udział 12 dzieci. Jury oceniało występy dzieci w trzech kryteriach: znajomość tekstu, zaśpiewanie zgodnie z melodią, ogólna prezentacja. Każde z kryteriów oceniane było punktacją od 1 -3 punktów. Niełatwo jest występować na scenie, ale równie trudno jest oceniać uczestników, tym bardziej, że poziom konkursu był wysoki. Po długiej naradzie jury udało się wyłonić zwycięzców. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie mikołaje .

Wyniki konkursu:

I miejsce: Olgierd Motkowicz

II miejsce: Hanna Pękowska

III miejsce: Blanka Matusiak

Wyróżnienia : Milena Jórdeczka

Gabriel Hanko

Dzieci, które brały  udział w konkursie :

Anastazja Tatarek

Pola Raftowicz