Dzień adaptacyjny dla nowych przedszkolaków

Utworzono dnia 27.08.2020

Ze względu na sytuację epidemiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników przedszkola, DZIEŃ ADAPTACYJNY i poznanie z wychowawcą DLA NOWYCH DZIECI Z GRUP: BIEDRONKI, SARENKI, MYSZKI I ŻABKI odbędzie się 31.08.2020 r. (poniedziałek) w godzinach od 10.00 – 12.00. W momencie kiedy w sali z nauczycielem będzie przebywało kilka osób, pracownik przedszkola poprosi Państwa o zaczekanie. Sugerujemy przybycie w różnych godzinach.
Nauczyciele tych grup będą w tym dniu pełnić dyżur w Sali, do której zapraszamy dziecko + 1 rodzic/opiekun (pracownicy dyżurujący przy wejściu będą kierować Państwa do poszczególnych sal) Prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego:
- rodzic/opiekun dziecka musi mieć maseczkę ochronną oraz zdezynfekowane ręce przed wejściem do przedszkola. Jeżeli w danej chwili w sali będzie już kilka osób, pracownik poinformuje o tym fakcie przy drzwiach i trzeba będzie chwilę poczekać. PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ.