Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Publiczne Przedszkole w Żmigrodzie "Zielona Dolina"

ul. Czereśniowa 9, 55-140 Żmigród

 

Dane adresowe

Publiczne Przedszkole w Żmigrodzie "Zielona Dolina"

ul. Czereśniowa 9

Żmigród 55-140

 

tel. 71 385 3159

www.zielonadolinazmigrod@przedszkolna.net

 

Dział Kadr i Księgowość

ul. Poznańska 8/5

55-140 Żmigród

tel. 71 384 8795

 

KONTAKT MAILOWY:

✔️P. Sylwia Sułek-Balcerzak : dyrektor@zdolina.pl
✔️P. Ewelina Kuźma : wicedyrektor@zdolina.pl
✔️Sekretariat-Agnieszka Byrska : sekretariat@zdolina.pl
✔️Kadry/Księgowość : ksiegowosc@zdolina.pl

NAUCZYCIELE:
✔️P. Marzena Bednarek : m.bednarek@zdolina.pl
✔️P. Beata Bender : b.bender@zdolina.pl
✔️P. Ewelina Doroszkiewicz : e.doroszkiewicz@zdolina.pl
✔️P. Agnieszka Durbajło : a.durbajlo@zdolina.pl
✔️P. Aleksandra Gibka : a.gibka@zdolina.pl
✔️P. Beata Gwardys-Jurczenko : b.jurczenko@zdolina.pl
✔️P. Justyna Jurek-Miler : j.jurek@zdolina.pl
✔️P. Andrzelika Kelner : a.kelner@zdolina.pl
✔️P. Danuta Konieczna : d.konieczna@zdolina.pl
✔️P. Ewelina Korbas-Bartodziej : e.korbas@zdolina.pl
✔️P. Julia Kościelna : j.koscielna@zdolina.pl
✔️P. Klaudia Kreczmer : k.kreczmer@zdolina.pl
✔️S. Maria Słowik : m.slowik@zdolina.pl
✔️P. Regina Stępień : r.stepien@zdolina.pl
✔️P. Wioleta Sułek : w.sulek@zdolina.pl
✔️P. Anna Tomaszkiewicz : a.tomaszkiewicz@zdolina.pl
✔️P. Klaudia Tysowska : k.tysowska@zdolina.pl
✔️P. Agnieszka Wolańska : a.wolanska@zdolina.pl
✔️P. Monika Czechowska : m.czechowska@zdolina.pl
✔️P. Klaudia Wyrostek : k.wyrostek@zdolina.pl
 

Informacje

Liczba wyświetleń: 2743
Utworzono dnia: 23.01.2019

Historia publikacji

  • 25.05.2020 08:59, Administrator
    Edycja strony: Dane adresowe
  • 25.05.2020 08:59, Administrator
    Edycja strony: Dane adresowe
  • 20.05.2020 17:31, Administrator
    Edycja strony: Dane adresowe